Objednávka on-line video kurzu

Přihlašte se do kurzu a posuňte se ve vaší hře dál 🙂

 • Co získáte?
  Vyplněním formuláře a zakoupením kurzu získáte detailní a ucelenou výuku hammeringu v rozsahu, jaký se používá v sólové hře na kytaru. Do podrobna, krok za krokem. Jde o obsáhlý studijní materiál, který budete mít k dispozici 24 hodin denně a budete se k němu moct po neomezeně dlouhou dobu opakovaně vracet.
 • Vysvětleno do detailu...
  Výklad získáte s většími podrobnostmi, než kdybyste chodili ke mně na soukromé lekce. Je to dáno záběry kamery, která má schopnost zobrazit ještě větší detaily, než jaké byste viděli, když byste seděli naproti mně v učebně......
 • Jak to bude probíhat?
  Získáte svůj přístup (login a heslo) do členské sekce a budete mít okamžitě k dispozici 6 KAPITOL VELMI INTENZIVNÍHO ONLINE VIDEO TRÉNINKU, kdykoliv přístupného přes internet a webový prohlížeč.
 • Navíc získáte:
  Textové návody, audionahrávky s výukou, rozcvičovačku - videonávod a cvičební kolekci nahrávek pro výrazné zefektivnění tréninku vaší hry na kytaru a také přístup do diskuzního fóra, kde to můžete případně vše ještě probrat s vašimi kolegy 🙂
 • A k tomu ještě dva bonusy:
  1) Bonus č.1 - výukové video věnované technice hry doprovodů na zkreslený zvuk. 2) Bonus č.2 - výukové video, kde si probereme princip doprovodů hraných čistým zvukem.
 • Nic neriskujete
  Získáte návody a postupy ověřené desítkami let praxe a navíc máte třítýdenní garanci vrácení vaší investice. Pokud během této doby zjistíte, že trénink nesplnil vaše očekávání, dostanete své peníze zpět. Lhůta 21 dnů začíná běžet odesláním objednávky. Objednávku odešlete vyplněním formuláře níže na této stránce:

Pokud platíte bankovním převodem z jiné než uvedené banky, V PLATBĚ PROSÍM UVÁDĚJTE VARIABILNÍ SYMBOL UVEDENÝ NA FAKTUŘE (ČÍSLO FAKTURY), ABY MOHLA BÝT VAŠE PLATBA ROZPOZNÁNA.

CO ŘÍKAJÍ TI, KTEŘÍ JIŽ ZPŮSOB MÉ VÝUKY VYZKOUŠELI...

Hammering je úžasná věc... Vždy jsem koukal na hammering, jako na tu nejtěžší z kytarových technik. Není tomu tak. Hammering je zkrátka něco, co když ve hře použijete, tak ji nepopsatelně obohatíte a lidi se budou otáčet. Kdo se hammeringu bojí a věří tomu, že to nikdy nezvládne, tak doporučuji tomu dát čas. Věřte mi, že to s tím časem přijde a stojí to za to.
David Sobota
Hammering je velice zajímavá technika, když se umí dobře a správně hrát. Když jsem se do ní ponořil, začalo mě to opravdu bavit. Díky Hammeringové škole jsem se posunul o kus dál a Hammering je pro mne jednodušší hrát (říkám to, protože to vždy můžu: vyčistit, mít přesnější a pečlivější hmaty, tóny atd...). Pro ty, co se chtějí dostat v kytarových technikách o kus dál, je tato Kytarová škola ideální. Díky ní si můžu zahrát třeba Měsíční Svit od Ludwiga van Beethovena.
Radomír Lachman
Už je to několik let nazpět, co jsem se začal učit techniku hammeringu a stále je v této technice co objevovat, posouvat a kam jít dál. Hammering mě mimo jiné naučil přesnosti prstů levé ruky (převážně malíčku) a kontrastu technik. Pokud je skladba příběhem, je hammering další vyjadřovací způsob, jak tento příběh sdělit.
Matěj Růžek

Jako již tradičně - podrobné a srozumitelné návody  a vysoká efektivita výuky.

Potřebujete pomoc?

 

Napište na kytarapodpora@seznam.cz

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.